| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Am un note 4 cu Android 4.4.4 și as vrea sa știu dacă se merita sa trec la ultima versiune de android? De android 5.0 nu am auzit lucruri prea bune. Am înțeles că e și android 5.02? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa lasi smartphone-ul cu sistemul operativ pentru care a fost creat.Configuratia hardware va ajunge sa nu mai faca fata cu update-urile pe care le tot scot marile marci de dispozitive pe piata.

| George1499 a răspuns:

Iti sugerez sa nu faci update decat daca primesti notificare de la Samsung.
Android 5.0 are multe bug uri care trebuie reparate.