| georgefcb a întrebat:

Salut TPU
Am un Samsung galaxy ace plus s7500 si nu imi mai merge. Adica cand il pornes orneste normal dar dupa ce se termina scanarea memoriei interne si externe a cardului nu mai raspunde touchreen-ul la comenzi si nici butoanele de pe margone ca de exemplu butonul de pornire oprire cand il apas cand telefonul este pornit dar il apas ca sa vad cat e ceasul de exemplu, i-a comanda tarziu si cand o ia se aprinde ezranul 1 secunda si anoi se inchinde. mentionez ca face asta cand e telefonul pornit.
VA ROG AJUTATI-MA!

1 răspuns:
| Anonim_4466 a răspuns:

Incearca sa scoti cardul si cartela iar dupa sa dai o reformatare, asa am patit si eu, posibil sa fie de la cardul sd, probabil e virusat.