| Nionex a întrebat:

..am un Samsung Galaxy S1 i9000 si imi face probleme merge foarte greu am scos Aplicatia Clean nu ma ajuta cu nimic si se duce foarte repede bateria programe n-am deloc jocuri nimic e gol da merge extrem de greu se inteapa si cind sting telefonul si il pornesc din nou si dau la wi-fi deodata se pune si iconita linga wi-fi actualizare software mereu e asta ce pot face va rog mult ajutati-ma

1 răspuns:
| elisa820 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa iti descarci un antivirus.Cel mai bun dupa parerea mea este 360 antivirus.