| yAdrian a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5(cumparat la mana a II-a), chiar acum mi-a cazut pe jos si cand l-am aprins se vedea cum se vede la TV cand nu e semnal, gri cu punctulete. Si-a revenit dupa un scurt timp.
Cand s-a deschis se vedeau culorile gen "negativ" ( efectul ala prost ). Si-a revenit si din asta dupa o scurta perioada, dar mi-e frica sa nu mai patesc mai rau alta data.
Eu cred ca are probleme ceva la banda aceea de la display.
Ce parere aveti? Un sfat? O parere?

2 răspunsuri:
| yAdrian explică:

Nu. E impecabil telefonul.

| daniellacatus a răspuns:

Pai...cred ca e displayul dereglat sau afectat cu cv.este cumva spart ecranul sau displayul?