| Taiger a întrebat:

am un Samsung galaxy xcover 2 (GT-S7710) si mi-am luat un card de 16 gb si vreau sa stiu cum sa instalez aplicatiile direct pe el.
Dau fundita.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar daca il rootezi.Dar nu te sfatuiesc.Mai toate aplicatiile, in mod normal, se duc in memoria interna, a telefonului.Pentru o functionare corespunzatoare.

| AntiHero a răspuns:

Nu ai cum doar daca il rootezi. Dar daca vrei sa ai mai multa memorie

| AntiHero a răspuns:

Pentru jocuri poti trece toate melodiile, pozele, videourile pe card. ( scuze pentru al-2-lea raspund dar mi-am udat telefonul si a innebunit laughing )