| benkesoiu a întrebat:

Am un Samsung galaxy y duos si mi-am sters din greseala toate contactele stie cineva cu as putea sa le recuperez erau foarte importante.

2 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Sau poti in alt fel te duci la google play si instalezi EaseUs Data Recovery

| Idle a răspuns:

Sunt sincronizate pe contul tau Google asta in cazul in care nu ai dezactivat automate sync. Intri la setting>accounts and sync>contul tau google si debifeaza si bifeaza iar Sync Contacts. Dar sa ai conexiune la internet.