| ANONIM5677654 a întrebat:

Am un Sony Ericsson xperia E, l-am cumparat acum o luna, telefonul e nou si de 2-3 zile merge foarte greu, merge in reluare. Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu are nici un virus, deja visez prostiile la toti utilizatorii de pe TPU cu virusii la cap. virus+android=marketing si nu virusi.
Mai deaprte, daca vrei sa ii dai "omor" pune-i si antivirus, ca o sa mearga ca naiba.
3. E normal sa mearga greu. Trebuia sa te astepti la asta de cand l-ai cumparat, deoarece hardware-ul este foarte slab pentru ce se cere azi, iar update-ul 4.1 de la Sony e bataie de joc ca si optimizare

2 răspunsuri:
| AssaSinNKidD a răspuns:

Poate fi bateria..Nu stiu. L-ai scapat in apa sau pe jos. Stinge-l si lasa-l la incarcat si reaprinde-l dupa cateva ore (5+). Asa cred ca ti se va repara problema.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Alyntzuu a răspuns:

Sau ar putea fi virusi incearca sai dai o resoftare