| Levelstar a întrebat:

Am un tel Allview a4 care nu merge sa decarc nimic de pe magazin play spune spatiu insuficient am cardul de 8 gb si memorie interna de 11mb dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am avut aceeasi problema si am mers la un service de telefoane care mi-a facut nu stiu ce la el.Pretul nu mai situ cat o fost.Chestia asa e de la android in general multe telefoane dar si tablete au problema asta.Eu iti recomand sa mergi de unde ai cumparat telefonul sau sa mergi la un service.Succes!