| ConfruntareaSaolin a întrebat:

Salut TPU
Am un telefon Allview a5 quad si am instalat recent pe el jocul Pirate Kings inainte sa intru in joc avea 75mb iar dupa ce am intrat in joc, jocul avea 193 mb am luat aplicatia clean master am curatat totul jocul a revenit la 75 mb dupa ce intru in el iar are 193 mb cum sa fac sa ramana la 75 mb pentru ca nu prea am memorie (jocul este pe card) sau care e problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nicio problema. Jocul are 75 de mb, dar cu tot cu datele tale de conectare in joc dimensiunea creste. Poti sterge datele, dar este ca si cum dai restart jocului. Descarca si FB sa vezi cum il descarci la 30 de mb, iar dupa ce te loghezi apare de 200 mb. La mine atata are.

1 răspuns:
| maff a răspuns:

Iti recomand sa iti faci root pe el si sa stergi toate aplicatile inutile daca vrei sa te joci