| spy99 a întrebat:

am un telefon Allview h2 qubo si de cateva zile se incarca foarte greu

dau funda raspunsului care ma poate ajuta

1 răspuns:
| KiLLeR04 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cu tableta...asta se intampla daca te joci pe device(dispozitiv) cand este la incarcat,acum tableta mea este la garantie,nu ii mai poti face nimic, incearca sa o duci la reparat, poate e de la acumulator, poate bateria este deteriorata, sau poate de la incarcator...eu te sfatuiesc totusi sa mergi cu el la un specialist. sper ca te-am ajutat.