| Deniskovici a întrebat:

am un telefon Huawei mate 20 lite, are o problema, se tot restarteaza incontinuu de aseara, adica nu il pot porni arata emblema de la Huawei, dupa aia black screeen si iarasi Huawei si tot asa.L-am lasat sa se descarce, l-am pus la incarcat, aceeasi problema.Bateria este de vina sau EMUI-ul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un reset factory

| poenaru12 a răspuns:

Trebuie sa ramana stins apoi il incarci fara sa il pornesti trebuie sa intri in ricovery mod si apoi dai reset factory. Dupa ce este gata dai reboot si daca tot asa face inseamna ca trebuie sa il trimiti la service GSM. Sau la Garantie daca este valabila.