| AmmAn a întrebat:

am un telefon Lenovo a536 si m-am jucat prin setari acum 10 min si am intrat la accesibilitate la comanda rapida de accesibilitate si am activat-o si acum imi apare fiecare aplicatie intr-un patrat galben si ca sa deschid ceva trebuie sa dau cu 2 degete. wtf. Ce sa ii fac am incercat sa il opresc si sa dezactivez aia dar degeaba

2 răspunsuri:
| LifecycleX a răspuns:

Da-i un restart din fabrica, e singura solutie. Sau stergi datele aplicatiei

| AmmAn explică:

Ps nu am nici semnal si acoate niste sunete la fiecare atingere...