| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon LG e400 (l3). Bateria s-a umflat si nu mai sta deschis decat daca il las in priza(toate astea fara cartela in telefon). In momentul in care bag cartela in telefon ..il aprind...bag pin-ul cartelei si..telefonul se inchide. Care ar fi problema si cum o pot remedia. Este doar din cauza bateriei?

4 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Schimbă bateria şi vezi dacă porneşte normal. Baterii găseşti la magazine gsm, nu cumpăra sh.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Schimba bateria sau du-l la cineva sa ti-l vada care este problema

| parvuconst a răspuns:

Da, trebuie sa cumperi alta baterie, este foarte uzata.

| cmpqqqq a răspuns:

Stiu ca trebuie schimbata bateria...ma interesa daca are vreo problema la soft.