| dog1963 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy s advance si cand pun cartela in el (Orange) semnalul o ia razna ba e mai bun ba e mai rau.Ce pot sa fac sa fixez aceasta problema. FUnda! 1

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Am patit si eu.Schimba cartela.Mergi la Orange si iti va da alta noua cu acelasi numar si cu aceleasi contacte din agenda.Gratuit.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rugam sa mergi intr-un Orange Shop pentru a verifica punctual aceasta situatie.

O zi buna,
Orange Helper

| gir861 a răspuns:

Verifică mai întâi cartela în alt telefon. Dacă nu funcționează, schimb-o. Dacă funcționează, e posibil ca telefonul tău să aibă o problemă. Nu ne-ai spus dacă l-ai resoftat.