| Gabby7 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy s3 neo, si de cateva zile am probleme cu bateria, adica nu se mai incarca, nu sare de 9% il las si 2 ore si tot atat ramane, oare ce are?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca bateria are probleme, de cand il ai?

| Gabby7 explică (pentru RAY):

Il am de aproximativ 1 an, dar acum nu se mai deschide deloc...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ori este defect încărcătorul, ori bateria sad
Conectează-l la Pc/laptop şi vezi dacă se încarcă - dacă se încarcă, atunci e defect încărcătorul.
Dacă nu se încarcă nici aşa, atunci e defectă bateria...

Toate cele bune!

| Gabby7 explică (pentru bursuc001):

Nu e de la incarcator, am incercat si la laptop si degeaba, cred ca bateria este problema.

| bursuc001 a răspuns (pentru Gabby7):

Dacă nu se încarcă la laptop, atunci e defect acumulatorul sad