| Seby04 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy trend la care i-am cumparat o baterie noua (1500 mAh) si ma tine cam o zi jumate daca nu ma folosesc de el si nu am pornite nici 3G nici wi-fi nimic dar nu prea am semnal unde il tin poate sa fie asta problema? Spuneti-mi ce sa fac sa nu cosume asa mult.

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Cumperi o baterie externa si umbli cu ea dupa tine. Pe mine ma tine un S2 cu bateria de 1650 mAh pana in 20 ore nefacand nimic in afara de mesaje si apeluri. Nu prea ai ce sa ceri de la o baterie asa de mica.

1 răspuns: