| george27 a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-C3780....problema este: cand descarc un joc, sau aplicatia de la fb.Mi se intampla urmatoarele:-deci, se descarca fain frumos aplicatia/jocul
-si cand se finalizeaaza, scrie salvare(ok pana acum)
-apoi scrie in curs de anulare.
-descarcare esuata.Fisierul JAR descarcat este incorect
Dau funda celui care imi zice cum sa fac sa pot descarca, jocuri, aplcatii.

1 răspuns:
| andrei9530 a răspuns:

Pe astfel de telefoane nu merg niciun fel de aplicatii pentru ca au prea putin ram pe care oricul il ocupa OS-ul. Sfatul meu este sa iti cumperi un smartphone!