| neaionciobanul a întrebat:

Am un telefon SE vivaz u5i si de cateva zile cand il pun la incarcat imi arata ca se incarca dar in baterie nu baga nimic.Bateria o incarc cu alt telefon si ma tine 2 zile.A mai patit cineva asa ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema poate sa fie de la incarcator sau locul unde conectezi incarcatorul sa fie defect. Incearca sa folosesti incarcatorul la un alt telefon compatibil cu incarcatorul. Daca nu incarca atunci problemele sunt la incarcator si trebuie inlocuit. Daca incarca atunci problema este la telefonul SE VIVAZ. In acest caz trebuie mers la service.