| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Vodafone Smart Mini 875 si imi ramane blocat la pornire, il pornesc si se blocheaza la logo-ul Vodafone. Am intrat in sistem, am dat Reset factory si tot nimic la fel. Ce ar trebui sa ii fac? Astept raspunsuri, multumesc!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt curios :
Dacă "ramane blocat la pornire ( se blocheaza la logo-ul Vodafone" ) cum ai "intrat in sistem şi ai dat Reset factory"?

Dacă i-ai făcut hard reset "din butoane" şi nu-şi revine, atunci trebuie să-l duci la un Service pentru resoftare sad

Toate cele bune!

| Anonimuserr a răspuns:

E nou telefonul?
Nu poți deloc intra în el?