| Andrei_Călin_1999 a întrebat:

Aş avea şi eu o mică nedumerire.
Aş dori să cumpăr un Orange rono printr-o prelungire de abonament pe 2 ani. Acest abonament este de 15 euro, din câte ştiu eu şi o să-l măresc la 16, cel mai probabil. Când am întrebat ultima dată aveam puncte thank you în valoare de vreo 1, 40 euro. Întrebarea mea este ce diferenţă de bani ar trebui să mai dau pentru a-l cumpără?
Aştept un răspuns, dau fundă. Mulţumesc.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut Andrei,

Pentru a afla pretul exact al telefonului, iti recomand sa ii apelezi pe colegii mei de la Magazinul Online - 202. Poti obtine informatii despre ofertele curente si valoarea punctelor Orange Thank You.

O zi buna,
Orange Helper

| Andrei_Călin_1999 explică (pentru OrangeHelper):

Îmi poţi da un link de unde să-i apelez, că nu găsesc? Mulţumesc.

| megustabuff a răspuns:

Iti spune ia acolo cand faci abonamentul, Si sigur nu costa mai mult de 200-300, ca este abonamentul destul de marewinking Sfatul meu e sa nu iti iei niciun model de telefon de la Orange, am avut si eu Orange hiro, dupa 3 luni de zile so stricat, mai bine mai astepti putin si iti iei de la Samsung, Lg, HTCwinking Sper ca te-am ajutat bafta!

| Andrei_Călin_1999 explică (pentru megustabuff):

200 300 de lei? Nu prea mai au pe stoc LG, HTC şi altfel de telefoane şi nu cred că ajung în 7 zile. Mă rog, mai aştept şi alte păreri.