| xK1nD3rX a întrebat:

As dori sa imi comand telefonul Samsung Galaxy Ace 4. Sunteti multumiti de el? Raspuns rapid va rog.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e bun de loc!
Cu banii astea mai bine iti cumperi un G2 Mini...acest Samsung are un pret prea mare pentru specificatiie pe care le are.

| kteichd a răspuns:

Nu, mai bine bine iti iei de la Allview mai ieftin si bun

| Mary012 a răspuns:

E foarte bun merge perfect am un prieten care are si e bun.
GLUMEAM NU STIU happy

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Mai bine iti iei P6 Life este cu multtt mai bun. Asta e o tampenie facuta sa fraiereasca oameni http://bit.ly/1vYPMmp

| PhhEuValy a răspuns:

Nu irosii banii! Am avut si eu un s4 si e ff prost. Lam dat si mi-am luat un Allview p6life si sunt foarte multumit de elhappy