| Kunar a întrebat:

As dori sa imi spune-ti care sunt cele mai bune retele de telefonie mobila din Romania?

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Vodafone si Digi, dar Digi nu are acoperire prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu oferte accesibile PE CARTELA REINCARCABILA este Vodafone. Mai ales cu traficul de date este ok. Si acoperirea este ok. Asta in zona mea. Eu am telefon cu 4G si chestia este ca atunci cand pun SIM de Vodafone gasesc reteaua 4G. In Orange nu gasesc deloc reteaua 4G si cartela de la Orange este SIM 4G ( USIM ). De ce? Pentru ca retea Orange varza! Daca ai pana in 20 de ani Vodafone mai are si programul pentru tineri "you". Descarci aplicatia you si primesti si 10.000 de mb bonus. Iti da, dar trebuie sa respecti anunite criterii din program.

Cosmote nici atat. A, pardon. TELEKOM! Nota 4 pentru acoperire, 4 pentru oferte. Digi? Nu am avut niciodata DIGI.

| piTiCcu a răspuns:

Vodafone,Digi.
Succes!