| VOLVO4LIFE a întrebat:

As vrea sa activez internetul pe telefonul mobil,dar de ala nelimitat,la cosmote pe o cartela de abonament, ce trebuie sa fac? plata intra la factura sau cum? ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Trebuie sa te duci la ei si sa iti faci abonament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum poti activa internetul la cosmote.Iti dau un link sa poti citi in voie si sa alegi ce metoda vrei. http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=17252&ns=-10000

Cu plata eu zic ca stam astfel:
Daca ai in abonament un anumit giga de internet (1, 2,3, 4..giga) poti naviga fara restrictii pana atingi acesti giga. Dupa ce ai atins si depasesti, cred ca ce depasesti se baga la factura.Deci exact ca si minutele gratuite de convorbire. Daca depasesti minutele, restul se baga la factura.

| titizoorr a răspuns:

Daca ai abonamentul pur si simplu te duci de unde ai cumparat telefonul sau la ce retea esti si til face aiea nu dai nicuna ban Dar trebuie sai ai cartele de la frog