| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un S3 am gasit unul foarte ieftin dar are o problema nu ii merge touchscrenul stie cineva de ce? Ce poate sa aiba? Daca ii schimb displayul in fata oare sar remedia problema telefonul costa 320RONI o sa negociez cu el la 250 RON daca se poate.

1 răspuns:
| lovemeoana a răspuns:

Probabil ca este second-hand si cine stie ce i-a facut primul proprietar, sau daca nu...este replica. sunt ieftine si proaste. asa si-a luat si vecina mea si nu ii merge happy