| daniel1ft a întrebat:

..
As vrea sa imi cumpar un telefon. bugetul e de 500 lei deci telefonul va fi la mana a 2. As dori sa imi spuneti niste modele de telefoane cu camera mai buna.jocuri sa mearga bine etc...

Răspuns Câştigător
| elysey a răspuns:

Mai pune 50 de lei si iti poti lua un s3 decent dar ai grija cum ti-am spus sa te uiti atent sa nu aiba pixeli morti sau dungi pe display dai restart vezi cum se duce bateria (dandu-i restart afli cat de vechi este telefonul), du-te putin la intruneric deschide cartela 3g sau daca prinzi vreo retea wifi instaleaza display tester de p[e google play, da-i luminiozitatea la maxim si fai testul pe toate culoriile, succes!

9 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

SH: Samsung Galaxy S2/S2 Plus
Nou: Allview A5 Quad

| DAnc3 a răspuns:

Dupa cum spune elysey ai grija, neaparat o rugaciune inainte sa-ti cumperi de preferat un Tatal nostru. Vorbind serios asa http://www.okazii.ro/......a168444871 (iti iei o husa si e rezolvat sau http://www.okazii.ro/......ilizatorul este de incredere mai ales dovada ca fiin peste 1000 de calificative pozitive, ceva mai bun in decat astea in banii astia nu gasesti.

| elysey a răspuns (pentru DAnc3):

Danc3 sunt multumit ca esti de acord cu mine happy am spus adevarul ar fi bine sa le ia in considerare ca o sa aiba de castigat!

| vladv26 a răspuns:

Samsung galaxy s2. iphone 4

| TheCosmin02 a răspuns:

Eu personal tiasi recomanda telefoane Samsung (ex: s4, s5 note3 neo, note3, note2 si s3) s3 nu e chiar asa de bun ca celelalte. Dar dintre toate alea tiasi recomanda s4 sau note3 neo (sa fie si bune si sa se gaseasca si ls mana a2)
sper ca ti-am fost de ajutor happy
stiu ca sunt cam scumpe la mana a2 dar sper sa gasesti ceva.

| ancaelena24 a răspuns:

Iati Iphone 6... o sa-ti placa.

| Trollerul a răspuns (pentru ancaelena24):

Si tu o carte de gramatica happy.

| elysey a răspuns:

Stai cuminte nu te sfatuiesc sa iti iei la mana a 2 prin ce am trecut eu numai Dumnezeu stie, sa te fereasca Dumnezeu sa patesti ce am patit eu, te rog nu iphone Samsung galaxy s2 mai mult de 400 de lei nu este deci sa nu dai mai mult de 400 lei pe s2 si ia pe cineva priceput cu tine, nu te grabi(graba strica treaba) te rog nu te grabi du-te la o gura de metrou probeaza la incarcator si la wifi mai ales camera nu doar sa intri in ea ci si sa faci poze sa maresti fi foarte atent iti urez succes, Doamne ajuta!

| elysey a răspuns (pentru elysey):

Mai pune 50 de lei si iti poti lua un s3 decent dar ai grija cum ti-am spus sa te uiti atent sa nu aiba pixeli morti sau dungi pe display dai restart vezi cum se duce bateria (dandu-i restart afli cat de vechi este telefonul), du-te putin la intruneric deschide cartela 3g sau daca prinzi vreo retea wifi instaleaza display tester de p[e google play, da-i luminiozitatea la maxim si fai testul pe toate culoriile, succes!

| AnaAnee a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung galaxy grand neo..vei fi surprins de cat de repede se miscahappy