| sdfsdgfsdfsdfsdfsdfsdf a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou. Dar nu sunt foarte hotarat. Care telefon ar fi mai bun: Microsoft Lumia 520 sau Evolio M4 Magic? As vrea ca pe telefon sa mearga jocuri, internetul sa fie bun si bateria sa nu se termine in juma' de zi. Eu as ofta sa-mi i-au Evolio M4 Magic, dar firma ar fi intr-un fel romaneasca si nu sunt prea sigur de inventiile noastre. O sugestie?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Telefoanele nu sunt pentru a juca. chestia cu jocurile pe telefoane sunt FRECTII. dintre ceea ce ai scris cunosc lumia 520. e un telefon bun. am scris "telefon"
in sensul ca il poti utiliza ca un telefon cu aplicatiile necesare.
Evolio nu stiu ce castana e, insa presupun ca e ceva chinezesc ce vinde vreo companie sau magazin din Romania. asa ca nu iti pot da mai multe sugestii. lumia se vinde in toata lumea.
evolio cred ca...doar in Romania.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Evolio M4 Magic deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.cel.ro/......xcm/128798

Toate cele bune!

| WtfIdk1969 a răspuns:

Eu am de 2 ani Lumia 520 si merge perfect big grin il recomand