| Gh_Alin_2001 a întrebat:

As vrea sa-mi iau iPhone 6 Clone. Se merita sau cheltuiesc banii de pomana?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se merită pentru că mai mult de 2-3 luni nu o să te țină.

| KodrutZ a răspuns:

Depinde ce intelegi prin clona si mai ales de unde o iei. Unele asa-zise clone sint facute bine ca si durabilitate, nu mai crede povestile astea retarde cu 2-3 luni. Arunca un ochi pe aici - chinavasion.com - am luat de la ei mai multe telefoane, am avut inclusiv probleme de garantie si am trimis inapoi, au reparat/dat banii inapoi fara comentarii.

| Idkidk a răspuns:

Eu zic sa iei un telefon original, pentru ca eu zic ca e mai bine.

| alexandrualind a răspuns:

Da,dar sunt enorm de scumpe.

| Saveluc a răspuns:

Da de ce vrei tu o clona (daca nu ai banii necesar) mai bine din banii aia iti iei un iPhone 5S original si Gold 16GB. Cu o clona nu poti face anumite functii are mai multe un 4S

| TbXingeras a răspuns:

Sincer mai bine i.ati iPhone 6 original este mult mai bun si foarte inteligent!

| Gh_Alin_2001 explică:

Pai e foarte scump original, dar totusi vreau un iPhone pentru ca e super bun