| AndreyCristian1999 a întrebat:

astăzi am încercat sa mai suflu mufele telefonului de praf dar când m-am uitat la microfon am văzut ca este cam înfundat, am luat o scobitoare si am făcut greșeală de a o baga acolo si primul apel pe care l am avut acea persoana mi-a spus ca se aude încet, am si probat acasă cum se aude si se aude foarte încet daca nu strig. Ce pot face pentru a desfunda acea gaura am încercat sa trag, sa suflu si nimic.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai miscat sau ai infundat complet microfonul.
Du-l la un servic sa-l curete /remedieze.

| qScooByDoo a răspuns:

Ce trebuia tu sa facie era sa iei un aspirator si sa-l lasi sa traga tot praful din el,
bine... Poti incerca si acum happy