| Mărutza2004 a întrebat:

Astazi am primit apeluri de la un numar privat. Prima oara nu i-am dat atentie. Dar cand am vazut ca insista chiar m-am speriat. Ce pot sa fac? Credeti ca sunt pusa in pericol? Am cum sa aflu numarul adevarat?

3 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Raspunde-i si injura-l. laughing Si spune-i ca te duci la politie.

| danutzu96 a răspuns:

Este mai complicat sa afli numarul. Poti pune telefonul sa respinga automat apelurile cu privat.

| Masochistul12 a răspuns:

Raspunde, ce iti poate face? Doar nu baga mana prin telefon laughing Nu ai de ce sa fii speriata, probabil e vreun baiat care se plictisestelaughing