| alexje37 a întrebat:

Astazi mi.am spart ecranul la telefon.Am un Vodafone Smart 3 si am spart geamul la telefon, cam pe la jumatate pe o suprafata mare vizibila.Telefonul merge,pot suna de pe el,este totul in regula,touchscreen-a merge,decat ca ma deranjeaza ca geamul este ciobit si este vizibil, el find spart pe o suprafata destul de mare. Vreau sa stiu daca pot rezolva aceasta problema si cam cat m.ar costa.Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Depinde de service. La mine cand i-a inlocuit geamul la telefon mi-au cerut 50 de lei.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Un display te costă cam 65 lei - vezi linkul :
https://www.inowgsm.ro/......-0925.html

Iar manopera te mai costă vreo 35 lei.
Deci, per total, te costă în jur de 100 lei!

Toate cele bune!