| Strawww a întrebat:

Azi m-am trezit cu telefonul inchis. il deschid si vad ca am "serviciu dezactivat" la cartela. Ce pot sa fac? Daca conteaza la ceva telefonul este LG g4

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ai avut pana acum probleme de bootloop?
Cum merge telefonul? Vreau sa-l cumpar si nu stiu ce sa fac... Stiu ca-i bun si chestii de gen, dar ma intereseaza problema aia cu bootloopul!

| Strawww explică (pentru Clorox):

Nu, il am de 3 luni si imi merge perfect, nici o problema cu bootloop, ma streseaza problema cu cartela, nu pot sa sun, nici sa primesc, ce pot sa ii fac?

| Clorox a răspuns (pentru Strawww):

Nu stiu, ai incercat cu resetarea din fabrica? Ai marshmallow?