| claudiu2053 a întrebat:

Cand dau revenire la setarile din fabrica (resetare) la telefon este nesecar sa scot cartela si cardul sd? Se poatre sterge ceva de pe ele?

Răspuns Câştigător
| Brainyyuck a răspuns:

Setarea din fabrica nu are voie sa modifice sau sa stearga continut care nu se afla in memoria telefonului.Adica daca numerele le ai salvate pe cartela nu se vor sterge si la fel si cu continutul media de pe cardul SD

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaduTN a răspuns:

Nu! Formateaza doar memoria interna a telefonului!

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu, se va sterge doar ce e salvat in memoria telefonului, deci poti sa lasi acolo cartela si cardul sd. Pentru impacarea ta, poti sa le scoti, tot una e.

| Ungureanu_Magdalena_1997 a răspuns:

Nu trebuie sa le scoti, insa daca ai numere salvate in telefon acestea se vor sterge! happy