| Pantazi_Ionut_1992 a întrebat:

, Cand incerc sa instalez o aplicatie care nu e pe play store imi zice " X application is not installed ", cum pot rezlova problema?

Răspuns Câştigător
| Mothur a răspuns:

1. Nu ai suficient spatiu de stocare
2. Nu poate telefoul sa instaleze aplicatia
X Incearca sa iti descarci clean master si curata pe acolo ce ii si vezi dupa aceea iar daca nici atuncia nu merce fa asa:
cauta pe net aplicatia cu apk la sfarsiti descarco (vezi ca pot fi si aplicatii FAKE) si instaleazo

2 răspunsuri:
| Iconaru_Madalina_1978 a răspuns:

Descarci un joc

| Baws_Ady_1990 a răspuns:

Salut,intra la setari>>> mai multe>>>securitate>>>si activeaza,, surse necunoscute", eu asa instalez aplicatiile care nu sunt de pe magazin play.Bafta!