| Robert_Tom_2000 a întrebat:

Cand vreau sa downloadez un joc de pe magazin play imi spune ca nu am memorie eu am 190 MO memorie interna si 8 GO externa pe hard si din aia 190 liber am decat 30 si cardul liber cum sa fac sa mi instaleze jocurile pe card. Am telefon Samsung Galaxi Ace cu 290 MO Ram.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Orice joc pe care il vei descarca niciodata nu ti se va instala tie pe cardul sd, jocurile se instaleaza numai in memoria telefonului. Pe card poti pune muzica/filme, etc.