| Xenoverse a întrebat:

Care e cea mai buna aplicatie pentru durata de viata mai lunga a bateriei la telefon? Am un telefon Samsung Galaxy A5 vreau pareri.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu exista aplicatii care ajuta cu adevarat in sensul asta. Mult mai eficient e sa folosesti telefonul moderat, FB este una dintre aplicatiile "flamande", si la fel navigatoarele/GPS.
Iar in telefon, luminozitatea ecranului si camera foto folosita in exces, sau rulat filme HD+.

| Rommeo a răspuns:

Nu exista asa ceva, aceste aplicatii iti mananca de pomana resurse si implicit baterie, deci mai mult consuma baterie decat salveaza. Conteaza mult utilizatorul si cateva setari manuale de optimizare si atat.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut! Sincer nu cred asa ceva, is niste prosti care ocupă doar spatiul aiurea.

| ionutborcea a răspuns:

Salut! ei iți recomand 2 aplicațir Batery docotor, Du batery doctor