| gyffy a întrebat:

Ce alegeti intre Iphone 5c si HTC ONE M8? Ma refer la performanta, la miscarea fara lag, etc. Multumesc.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One M8 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| ExprimareLibera a răspuns:

Comparăm mere cu pere, dar M8 e net superior. Printre cele mai reușite Modele HTC. Al doilea după HTC 10 de fapt.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Pentru performanță am testat un HTC și m-a surprins performanta și rapiditatea sa.
Sincer as merge pe HTC sunt o firma serioasa.
Iphone, cred eu, e un telefon de "socialozare"adica sa stai pe Facebook, instagram etc.
Îmi place design unelor iphone cum ar fi s6, SE care seamănă cu iphone 5 (și l-am avut în mana ).
HTC e mai rezistent după experiență mea, de 2 ori l-am "scapat" s-a spart sticla și a afectat touchul.
Eu zic sa mergi pe HTC, uitate la niște prezentări al telefoanelor pe youtube.

| CosminD a răspuns:

Categoric HTC M8 happy

| iSilviu a răspuns:

HTC e si rezistent si merge fara pic de lag