| Ionutz_Alex_2000 a întrebat:

Ce ati alege dintre un LG G4 si un Allview X2 Xtreme?

Răspuns Câştigător
| 7octombrie a răspuns:

LG g4

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Xtreme deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=7288&idPhone1=6901

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG g4.

| Romb3r a răspuns:

LG G4.N-as da bani pe o chinezarie cand as putea sa-mi iau un telefon de brand consacrat.

| Ionutz_Alex_2000 explică (pentru Romb3r):

Allview este o firma romana... Dar si asta ma ingrijoreaza

| Romb3r a răspuns (pentru Ionutz_Alex_2000):

Allview isi importa telefoanele din China, precum Evolio si Utok.Le cumpara si le dau alt nume