| WinnieOnSteroids a întrebat:

Ce imi recomandati intre Sony Xperia E1 (600 lei) si Samsung Galaxy Ace 3 (ap. 750 lei)?

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Vezi ca ai pe eMAG Sony Xperia M, cu mult mai bun decat alea 2 si mai ieftin decat ace 3winking profita de oferta cat mai poti! pretul lui era la pana in 1000 de lei laughing PS la benchmark xperia M a intrecut Samsung galaxy s2!

| nebunaticu91 a răspuns (pentru RB26DETT):

Pfff acum mai toate iau peste s2, Orange zilo(jaf curat) are cu 100 peste

| RB26DETT a răspuns (pentru nebunaticu91):

Jaf curat dar nu de geaba a luat el mai multe punctewinking in primul rand s2-ul are o placa video foarte slaba, de la mali daca nu gresesc, xperia M are placa video de la adreno ceea ce e mult mai binewinking

| Sphilips a răspuns:

Eu personal prefer S G Ace 3.