| Search69 a întrebat:

Ce jocuri pentru telefon imi recomandati in afara de asphalt 8, real racing 3 si fifa 15 (le am pe toate 3). Nu coneaza dimensiunea sau grafica doar sa fie gratis de preferabil.

5 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Blitz brigate(imitatie team fortres 2), six-guns(un fel de red dead redemtion), ninja up, soulcraft, assasin screed pirates, beach buggy,

| AlexL28 a răspuns:

CSR Racing, dupa ce ii prinzi gustul e super, eu sunt nivel 80 si sunt mandruwinking

| FrateleAndrei a răspuns:

Empire,pou,my talking tom sunt foarte multe.

| denisabuga a răspuns:

Pou,fruit ninja, piano tiles, subway surfers......etc.

| Rukki a răspuns:

Ninja Shadow, Stick Heros, Geometry Dash, Fara numar, Zombie Tsunami, Piano tiles, Dead Tigger 2 ( Nu cred ca am scris corect, dar daca scrii asa, iti dau ei varianta buna ).