| JakeXDD a întrebat:

Ce jocuri pentru telefon imi recomandati? Nu mai am prea multa memorie in telefon si vreau cateva jocuri care sa nu consume multe memorie,
Funda.

9 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce marca are telefonul tau?

| JakeXDD explică (pentru untu):

Samsung Galaxy Grand Prime.

| untu a răspuns (pentru JakeXDD):

Si nu are telefonul Samsung jocuri proprii? Exemplu jocuri de la Samsung Store!

| JakeXDD explică (pentru untu):

Nu, nu are. A trebuit sa le instalez pe toate.

| Clorox a răspuns:

Depinde ce-ti placewinking

| JakeXDD explică (pentru Clorox):

Nu am preferinte! c:

| AlexandruInu a răspuns:

Case Opener si Bilionaire

| StephanSaiyan a răspuns:

Dacă îți plac jocurile clasice, de exemplu alea pentru consolele portabile Nintendo, îți recomand un emulator(eu am pentru Nintendo Game Boy Advanced găsești pe magazin play MY Boy, iar un joc are între 2-6MB. Si ti-le poți descărca de pe net.

| CreepOrange2 a răspuns:

Eu joc PineapplePen.