| Personna a întrebat:

Ce parere aveti de Huawei P10 Lite? Vreau sa-mi iau un telefon midrange, si nu vreau sa dau mai mult de 1500 de lei, si cred ca acesta chiar merita (dpdv al specificatiilor). Il folosesc numai pentru Facebook, Whatsapp, Insta etc. si 1 sau 2 jocuri mici. Nu sunt sigur cat de calitativ este. Ce credeti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun

| Noone09 a răspuns:

P10 lite... Eu cred că p9 lite 2017 îl cam bate la toate capitolele chiar daca p10 are 4 GB RAM și p9 are 3 GB RAM pozele de pe
P9 sunt mult mai bune față de cele de pe p10 amprenta merge f repede iar că desing nu mai zic iar prețul lui era 1000 față de 1250 p10 ai economisi 250 ce ce cred eu că e bine eu am p9 lite 2017 și duce orice joc detalii high in 60fps fara probleme are Android 7
Sper că te am ajutat funda?

| OitaZburdalnica a răspuns:

Daca il folosesti doar la ce ai spus, poti lua un y6 ii la 700 lei si face tot cu memorie 16 gb si poti folosi un card SD pentru fotografii

| KKTGRS a răspuns:

Ai putea totusi sa-ti iei un Samsung? Si eu acum cateva luni ziceam ca seria J si A de la Samsung e proasta(putin ram,procesare slaba).Dar aceste serii au primit update-uri si vor mai primi,sunt foarte bine optimizate, rapide, si camerele sunt bune, eu zic ca merita un j5, a5.Ce parere ai?

| AndreiWolf a răspuns:

Iti poti cumpara un telefon mult mai bun de pe aplicatia(magazin) AlliExpress, produsele sunt direct de la producator si costa dublu mai putin ca in tara.