| Ilidan a întrebat:

ce parere aveti despre siteu softgsm.ro? adica este un site de incredere? am un telefon de reparat si trebuie sa il trimit lor pentru a putea fi reparat deci pot avea incredere ca imi voi primi si telefonul inapoi?

2 răspunsuri:
| SoftGsm a răspuns:

Salutare sunt si eu curios de ce zice lumea.

| ionutvxyz a răspuns:

Este un site pe care il recomand cu ff mare placere ai un baiat acolo pe nume Radu care trebuie sa imi returneze 150€ de an jumate si tot blocat are conturile...laughing
intelegerea a fost 150€ pretul pentru a decoda un tel in cazul in care nu se poate debloca ( nu s-a putut debloca ) se returneaza banii, doar ca s-au blocat conturile si tot blocate sunt dupa un an jumate