| matei0mircea a întrebat:

ce parere aveti despre Sony xperia u dar despre Nokia lumina 520? care mi-l recomandati?

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Sall! Din cate am inteles nu il folosesti pentru aplicati ci mai mult pentru fluiditate. Pai in acest caz Nokia este superior deoarece are un sistem stabil chiar mia stabil ca android-ul este fluid in miscari, internet etc si are totusi destul de multe aplicati. Sper ca te-am ajutat SUCCES! Nu uita de funda daca ti se pare ca e cel mi bun raspunswinking

2 răspunsuri:
| matei0mircea explică:

(nu il folosesc pentru aplicati, doar pentru perfomanta si fluiditate)

| KinderBeibb a răspuns:

Sony Xperia u are prietenul meu, este multumit de el, merge foarte bine, si arata si bine happy