| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele SONY LG?

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Una foarte buna, sunt super marci de super calitate, uneori mai bune ca toate celelalte, eu sunt mare fan LG si consider ca in ultimu timp au facut niste telefoane superbe, la fel si cu tv-urile, singurul lucru care nu-mi place e ca momentan nu au niciun model rezistent la apa si praf, lucru prin care SONY impresioneaza

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De incredere, o durata de folosinta intr-un promediu de 5-6 ani tine.

| LTAA a răspuns:

Fii mai clar, Sony, LG sau ambele?

| Bucur_Emil_1997 explică:

Ambele firme

| morarucatalina2002 a răspuns:

Pai...
Stapanul meu lucreaza in domeniul IT.
Am sa-ti zic:
-Sony dureaza chiar si 20 de ani si este ff OK ca si sistem si fabricare
-LG este si el bun dar ca garantie pierde in fata motherboardului sonyului.