| JockerStoica a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Pocket?
Merge pe el swbway surfers, Agent Dash, Temple Run 2 si Hill climb Racing?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| steph1y a răspuns:

Am telefonul asta si mi se pare ok. Cu internet e mai bine. Are sistem de operare Android OS, v2.3 (Gingerbread) si merge sa joci jocuri pe el. Eu de exemplu am pe telefon temple run, fruit ninja, pou, instagram, subway surfers si imi merg bine big grin.
Mie nu-mi convine pentru ca mi se pare micut, dar in rest e ok.

| pr0ph3t a răspuns:

Pai ce sa zic, autonomia bateriei este ok, camera foto de 2 mp nu face poze chiar asa bune, si nici la filmat nu prea se descurca cu 15fps, procesorul de 832mhz e ok pentru pretul telefonului happy
cred ca iti merg ceva jocuri, nu pot spune sigur care pentru ca nu am probat personal

| GamerGeorge a răspuns:

Sigur si eu am acleasi tip de telefon si merge si gta 4