| DyyNo a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul UTOK 351d? Adica prinzi semnal bun cu el, merg jocurile bine, se blocheaza?

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Nu e un telefon foarte bun, e bun in general pentru Facebook, navigare pe internet, la jocuri depinde de ce jocuri.
Nu recomand astfel de telefon
Sarbatori fericite.

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Salut,de prins semnal prinde, dar la jocuri si la blocat..clar..ca se blocheaza si merg jocurile greu..ca doar e un telefon low-cost..in fine, depinde si ce jocuri dar in general telefonul nu e facut pentru jocuri, poti naviga pe net sau sa asculti muzica, se aude destul de bine, dar naa..nu te astepta sa iti ruleze bine jocuri gen Asphalt 8, GTA sau Subway Surfers..in reat telefonul isi face datoria!

| IngerAlb a răspuns:

Nu pot spune că e un telefon bun.
Camera lasă de dorit, bliț nu are, durata bateriei este foarte mică, radioul e slab, se pierde repede semnalul. Spun asta pentru că am un prieten care l-a luat resigilat și a avut parte de surprize neplăcute.