| perhan a întrebat:

Salut TPU
Ce sa aleg dintre Iphone 5, Samsung galaxy s4, LG g pad. Si de ce?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| FOTOmodel99 a răspuns:

Eu am SAMSUNG GALAXY S4 si pot spune ca e cel mai bun telefon, nu -am plans niciodata de el..si sa stii ceva Iphone-urile oricat de recent ar fi iesit modele noi ele sunt foarte demodate, se poarta galaxy S4 si e un telefon de fite..alege-l,nu o sa-ti para rau. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Samsung Galaxy S4. E mai rezistent și parcă ai mai multă siguranță când îl ții în mână. Asta e părerea mea. Acum depinde de tine ce alegi. Totuși, recunoaște că e superb http://bit.ly/1rMcTuS :D

| Răduca_Claudiu_1998 a răspuns:

Gama Apple fac cele mai bune telefoane pana in prezent, 5 e cel mai recen si e inbunatatit destul de mult... dacaq ar fi sa aleg as alege iphone

| Jipa95 a răspuns (pentru Răduca_Claudiu_1998):

Gama Apple sau firma Apple? 5s, nu 5e, galaxy S5 matura cu Iphone 5S pe jos la toate capitolele ca si display, performanta, camera foto, si fiabilitate.

| Pinkandblack a răspuns:

Iphone 5s am si eu, si merge perfect nu am nici o treaba, depinde si cu ce esti tu obisnuit, daca esti genul care nu are foarte mare grija de telefoane ia-ti Samsung ca este mai rezistent, Iphone e mai de calitate dar daca il strici costa o gramada de bani sa il repari :*