| Search69 a întrebat:

ce sa fac am comandat un telefoan vineri 7:30 dimineata si am primit mesaj atunci ca o sa il primesc in 25 sau in 26 si nu l-am primit si eu am mare nevoie sambata de el. O sa vina pana sambata? Am incercat sa ii sun dar nu raspund. Ce sa fac? Sa mai incerc sa ii sun?

Răspuns Câştigător
| Stoessel_Martina_1989 a răspuns:

Mai suna-i. Sau nu mai comanda de la ei.

| Search69 explică (pentru Stoessel_Martina_1989):

Am sunta o ora, pana la uram am dat de ei si mi-au spus ca o sa vina maine sau sambata. Sper sa ajunga. Multumesc.

6 răspunsuri:
| MadaZuza a răspuns:

Incearca sa.i mai suni. Cel mai probabil o sa vina dar e bine sa te informezi, sa fi sigur.

| Stoessel_Martina_1989 a răspuns:

Atunci va veni. E bine ca n-ai dat bani dinainte ca atunci sigur era escrocherie

| Search69 explică (pentru Stoessel_Martina_1989):

Da dar eu am mare nevoie sambata si nu cred ca o sa vina sad. Nu stiu ce sa fac am incercat sa ii sun dar nu raspund sad.