| Dragan_Mirela_1977 a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre Samsung s3 mini sau LG l70? Are cineva s3 mini? ...este si el mai mare?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......zau453.php

Toate cele bune.

| LoveSleep a răspuns:

Sunt cam asemănătoare. Depinde de noroc, poți să ai probleme cu el din prima zi sau poti sa-l folosești mult și bine. Totuși, aș zice s3mini, arată și mai bine, e și "mai de fete" și cred că e puțin mai bun.

| RaduTN a răspuns:

LG L70 este mai performant.
Eu zic sa alegi LG-ul, avand in vedere ca multi au probleme cu lag-ul la S3 Mini, nu prea isi merita banii. Daca ai bugetul de 800 roni eu zic sa-ti cumperi S2 Plus, bate amandoua telefoane detasat.

Bafta!

| Dooolce a răspuns:

Samsung s3 mini este mai bun.

| kiky98 a răspuns:

Nu stiu cum este LG, dar am avut S3 mini si nu am fost prea incantata. Ce-i drept, rezista si inca merge, dar dupa cateva luni are un lag ingrozitor de enervant.