| Adrian_Bunea_1995 a întrebat:

Salut tpu.Cine are Samsung Galaxy S2 si stie cum pot muta icoanele dintr-o pagina de meniu pe alta pagina de meniu ca mi sau pus in alta ordine decat in cea originala.Cand tin apasat pe ele mi le muta dar pe fundal... Raspunsul care imi rezolva problema are funda

Răspuns Câştigător
| Answer17 a răspuns:

Simplu, nu am s2 al alt Samsung si cred ca este la fel. apasa butonul din stanga de jos apoi "editare" si apoi apesi pe ele si le misti, dar ai grija ca daca apesi pe ele si apoi iei degetul poti sa le stergi, dar te intreaba inainte sa le stergi daca asta vrei. bafta!

2 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Nu tine asa de mult apasat pe ele!
de asta...
tongue...

| SabinCrb a răspuns:

Ti le muta alfabetic. Nu cred ca ai ce sa-i faci.